Meie ettevõttest

OÜ Cajun alustas 1997.a.

Peamiseks tegevusalaks on toidukaupade jae – ja hulgimüük.

Omame pikaajalist kogemust, alates 1990.a, tee ja kohvi müügi osas .

OÜ Cajun tooteportfelli kuuluvad peamiselt Sri Lankas ja Indias toodetud teed ning Hollandis,Belgias, Itaalias, Rootsis, Sakasamaal toodetud kohvid, kakaod ja erinevad kõrvaltooted .

Esindame Hollandi firma Axxent Masters in Tea BV tee kaubamärke : Sunleaf, Tea Of Life, Tea Delight, Urban Teagarden, Legends , T amore, Bedford´s High Tea, Bradley´s , Orient Sunset , CupCake Tea, Pilkington ja kohvi kaubamärke : Axxento, Tresoro, Espresso Tradizione Italiano ja Metropol , Tubino, Medaglia de Oro, Venetico, Bontadi, Lindvalls 

Kohvide valikusse kuuluvad erinevad tooted : kohvioad, kohvikapslid,filtrikohvid ja portsjonpakid ( kohvipadjad ).

Lisaks eelnevale pakume ka Tekmar kaubamärgi all müslibatoone ja Stühmer erinevaid šokolaade ja komme.

Ettevõtte eesmärk on pakkuda kvaliteetseid , innovaatilisi pakendi ja toote sisulahendusi oma klientidele, alates kodutarbijast kuni HORECA sektorini. Tegeleme ettevõttes toodete järjepideva arendamisega ja tootevalikusse lisandub pidevalt uusi tooteid .

Koostööpartneritega oleme laiendanud oma tegevust Lätis, Leedus ,Poolas, Ukrainas, kus paljud meie tooted on jõudnud kohalike tarbijateni. Interneti kodulehel koos netipoega on võimalik leida informatsiooni ja osta meie poolt pakutavaid tooteid. Palju tooteid on müügil erinevates Eestis tegutsevates kaubanduskettides.

 

Cajun OÜ

Aadress: Paide vald Mündi 72762

Telefon: +372 50 45 592

e-mail: jaan.arvola@estpak.ee

Registrikood: 10305686

KMKR: EE100387351

Juhataja: Jaan Arvola