Kohviuba Bontadi Miscela Verde 1 kg

kohvioad Bontadi Miscela Verde 1 kg

Koostis : Guatemaala, Costa Rica, Kolumbia, India ja Brasiilia kohviubade segu

Toodetud : Itaalias

Rohkem infot

27 toodet laos

15,90 €

Guatemaala, Costa Rica, Kolumbia, Brasiilia ja India Araaabika ning Robusta kohviubade segu, kus 90% Araabika ja 10% Robusta kohviubade peenemaitseline segu on erakordselt kauakestva šokolaadise järelmaitsega tagades täidluse ja intensiivse maitse.

BONTADI - Itaalia vanim kohviröstija, kus pere traditsioonid on pärit aastast 1790.a, kui Carlo Bontadi alustas toore       ( rohelise) kohvi ubadega kauplemist.

1890. Oddone Bontadi alustas käsitööna kohviubade röstimisega, kus päevane kogus ulatus 5 kiloni ühe röstimis sessiooni käigus.

1930. Leo Bontadi võttis kasutusele elektrilised sedmed kohvioa röstimisel, kus päevane kogus ulatus juba 30 kiloni 

1954. Remo Bontadi võttis üle firma juhtimise ja täiendas ettevõttet tolle ajal modernsete sedmetega, saavutamaks päevaseks tootmismahuks 500 kg röstitud kohvi tunnis. Remo Bontadi pani aluse Itaalia parima kvaliteediga kohviubade rästimisele, kus kasutatakse toorainena ainult parimaid kohvioa sorte üle maailma, saavutades selle, mida kliendid - kohvisõbrad teavad ja ootavad  - see on tippkvaliteedi kohvi , kus on tagatud aroomi  ja maitsetasakaalu parimad omadused.

Aroom : *********

Happesus : ********

Täidlus : ******

Kreemisus : *******

Kangus : *********