Legends Nature´s Gold Black Ceylon Tea 2g

Must Tseiloni tee

Koostis : must Tseiloni tee 100%

Toodetud : Sri Lankas

Rohkem infot

288 toodet laos

0,32 €

Tseiloni mustad teed on tuntud merevaikkollase värvi ja täidlase ja jõulise maitse poolest. Loodud just eurooplaste maitsemeelt silmas pidades. Sobivad täiuslikult nii hommikueine juurde, kui pärastlõunaste kondiitritoodete kõrvale. Väga hästi sobib neid juua koos piimaga.

Must tee on tugevalt fermenteeritud tee. Fermenteerimine kujutab endast rullimise käigus väljunud rakumahla oksüdeerumis- ja käärimisprotsessi, mis kutsub esile värvi muutumise ja iseloomuliku aroomi tekke. Tänu fermenteerimisele vabanevad ka teised tee maitse jaoks tähtsad ained, mis osalt lahustuvad ainult väga kuumas vees. Enne fermenteerimist on tee närbutatud ja peale fermenteerimist kuivatatud ning sorteeritud.

Valmistamine: Võtke üks Legends Nature´ s Gold Black Ceylon teepakk,  kuumutage vesi keemiseni ja kallake teetassi.Tee tõmbeaeg on ca 3 minutit.  Musta tee maitse tuleb kõige paremini esile siis, kui tee valmistamiseks ja joomiseks kasutada keraamilisi nõusid . Legends tass ja alus ! Iga teepakike on käsitsi pakitud eraldi väikesesse teeraamatusse.Pakendis on 24 x 2 g teepakki

Kastis 12 x ( 24 x 2 g )

www.legends-of-tea.com

www.info.fairtrade.net