Senok Life Mix tee 20 x 1,5g

Senok taimede segutee rooibosega

Koostis : rooibos 35%, kummel, piparmünt, lagrits, kaneel, ingver, sidrunhein

Toodetud : Sri Lankas, SENOK TEA

Rohkem infot

240 toodet laos

1,20 €

Rooibos on väga tihedate nõeljate lehtedega taim, mis kasvab ainult Lõuna- Aafrikas. Lehed on rohelised, kuid muutuvad iseloomulikult punaseks peale kääritamist. Rooibos tee on eristatavat punast värvi, mida iseloomustab magus, pehme, mahe, rahustav, kergelt puiduline ja õrnade puuviljaliste lisanditega värskendav maitsebukett. Rooibos ei sisalda kofeiini ja on madala parkainesisaldusega. Sisaldab 50% rohkem antioksüdante, kui roheline tee. Rooibose tee tarbimine võib vähendada palavikku, astmat, unetust  ja nahaprobleeme.

Kummelitee vähendab väsimust ja peavalusid on lõdvestav ning soodustab und

Piparmümt on rahustav ja aitab korrastada kõhtu

Lagrits sisaldab rauda ja kaltsiumi.On kasulik seedimisele ja ainevahetusele. Must värvus on saadud lagritsajuurte keetmisel.

Kaneel on maailma vanim maitseaine ja efektiivne antiseptik. Tõhus vahend kaalu langetamisel. Hoiab kontrolli all veresuhkrut ja suurendab kudede insuliinitundlikkust. Aitab väsimuse, samuti külmetuse korral. Ravib kroonilist köha ja puhastab hingamisteid.

Ingver leevendab külmetuse sümptomeid, parandab seedimist.

Sidrunhein lisab teele oivalisel lõhna ja mahedalt hapuka maitse, mis on hea nii kuumalt kui külmalt. Kuivatatud ürt säilitab aromaatsuse mitu aastat. Sidrunheinatee sisaldab tervislikke antioksüdante ja vähendab depressiivsust, mis mõjub soodsalt maole ja soolestikule. Sidrunhein võib mõjuda ka antidepressandina.

Premium klassi tee on pakitud eraldi fooliumümbrikusse, kus on tagatud tee pikaajaline kvaliteet 

Kastis 24 karpi 20x1,5g