Senok passioniviljamaitseline roheline tee 20x2g

Passioniviljamaitseline roheline tee

Koostisosad: roheline tee, looduslik passioni vilja lõhna-ja maitseaine

Toodetud : Sri Lankas, SENOK TEA

Rohkem infot

Saadaval Toodet pole enam laos


Teavita, kui on jälle saadaval

1,20 €

Lisa ostukorvi

Roheline tee on fermenteerimata tee, mille valmistamisel on teelehekesed närvutatud, aurutatud, rullitud ja kuivatatud. Lehekeste roheline värv on püsiv. Teel on eripärane, värske ja veidi suitsune lõhn ning pisut rohune maitse. Tõmmis on rohekas, kollase alatooniga. Teejoogi valmistamiseks kuumutada vesi keemiseni ja lasta siis jahtuda 70 - 80 kraadini. Tassi vee kohta võtta üks teepakk . Soovituslik tõmbeaeg varieerub rohelise tee puhul kahe kuni kolme minuti vahel. Pikem tõmbeaeg muudab tee selles sisalduvate tanniinide tõttu kibedaks. Roheline tee on tervislik, toniseeriv , ainevahetust ergutav, milles leiduv  teiin ehk kofeiin toimib kesknärvisüsteemi ergutavalt, aitab kontsentreeruda ja väsimusega võidelda. Rohelises tees leiduvad võimsad antioksüdandid e.katehhiinid e. tee flavonoidid. Rohelisel teel on vähivastased ja südant kaitsvad omadused. Külma ilmaga aitab kuum tee hoida keha mõnusalt soojana, palava ilmaga aga jahutab soe roheline tee efektiivselt, sest intensiivistab higistamist. Roheline tee sisaldab B1, B2, B6 ja C-vitamiine.

Jasmiini kroonlehtedega roheline tee on aroomiteedest teadaolevalt vanim. Haprad ja peened jasmiiniõied avanevad ainult öösel. Neid korjatakse varahommikul, kui taime kroonlehed on tihedalt suletud. Õhtul, enne öö saabumist, segatakse õied teega ning kui kroonlehed viimaks taas avenevad, imab tee endasse nende peenekoelist aroomi. Lõõgastab ja parandab seedimist.

Passionfruit ( Granadilli – kannatuslille vili )

Tasakaalustatud mineraalse koostisega, sisaldab rohkesti kaaliumi, madala kalorsusega ja kõrge toiteväärtusega, palavikku alandav, parandab seedimist ja vähendab vere kolesteroolitaset .Sisaldab suures koguses C-vitamiini ja parandab immuunsust gripi ja teiste nakkushaigustele, passioni mahl on rahustava omadusega, aitab vähendada väsimust ja parandab une kvaliteeti, oluline valguallikas.

Premium klassi tee on pakitud eraldi fooliumümbrikusse, kus on tagatud tee pikaajaline kvaliteet

Kastis 24 karpi 20x2g