Kategooriad

Transport

Uudiskiri

Senok tsitrusemaitseline roheline tee 20x2g

Tsitrusemaitseline roheline tee

Koostisosad: sidrunhein 45%,  apelsini koor 30%, ingver 20%, roheline tee 5%, looduslik lõhna – ja maitseaine

Toodetud : Sri Lankas, SENOK TEA

Rohkem infot

41 toodet laos

1,20 €

Roheline tee on fermenteerimata tee, mille valmistamisel on teelehekesed närvutatud, aurutatud, rullitud ja kuivatatud. Lehekeste roheline värv on püsiv. Teel on eripärane, värske ja veidi suitsune lõhn ning pisut rohune maitse. Tõmmis on rohekas, kollase alatooniga. Teejoogi valmistamiseks kuumutada vesi keemiseni ja lasta siis jahtuda 70 - 80 kraadini. Tassi vee kohta võtta üks teepakk . Soovituslik tõmbeaeg varieerub rohelise tee puhul kahe kuni kolme minuti vahel. Pikem tõmbeaeg muudab tee selles sisalduvate tanniinide tõttu kibedaks. Roheline tee on tervislik, toniseeriv , ainevahetust ergutav, milles leiduv  teiin ehk kofeiin toimib kesknärvisüsteemi ergutavalt, aitab kontsentreeruda ja väsimusega võidelda. Rohelises tees leiduvad võimsad antioksüdandid e.katehhiinid e. tee flavonoidid. Rohelisel teel on vähivastased ja südant kaitsvad omadused. Külma ilmaga aitab kuum tee hoida keha mõnusalt soojana, palava ilmaga aga jahutab soe roheline tee efektiivselt, sest intensiivistab higistamist. Roheline tee sisaldab B1, B2, B6 ja C-vitamiine.

Premium klassi tee on pakitud eraldi fooliumümbrikusse, kus on tagatud tee pikaajaline kvaliteet

Apelsin on seedesüsteemi stimulaator, parandab isu ja ka tuju. Apelsinikoortes sisaldub palju vitamiine ja pigmente, millised stimuleerivad nakkuste eest kaitsvate antikehade teket, tõrjuvad vabu radikaale ja kiirendavad haavade paranemist. Apelsinikoored on täis C- vitamiini. See on peaaegu imeliselt toitaineterikas ja arvatakse olevat tundemeeli parandavate omadustega- eriti nägemist.

Sidrunhein lisab teele oivalise lõhna ja mahedalt hapuka maitse, mis on hea nii kuumalt kui külmalt. Kuivatatud ürt säilitab aromaatsuse mitu aastat. Sidrunheinatee sisaldab tervislikke antioksüdante ja vähendab depressiivsust, mis mõjub soodsalt maole ja soolestikule. Sidrunhein võib mõjuda ka antidepressandina.

Ingver aitab leevendada külmetuse sümptomeid, parandab seedimist ning on iiveldusvastase ravimina kasutatav

Kastis 24 karpi 20x2g