Sunleaf Earl Grey tea 15 x 1,8g

Earl Grey tee

Koostis: must tee 96%, rukkilill 2%, naturaalne bergamoti maitseaine

Toodetud : Sri Lankas

Rohkem infot

2 toodet laos

Hoiatus: Viimane toode laos

4,50 €

Must tee on tugevalt fermenteeritud tee. Fermenteerimine kujutab endast rullimise käigus väljunud rakumahla oksüdeerumis- ja käärimisprotsessi, mis kutsub esile värvi muutumise ja iseloomuliku aroomi tekke. Tänu fermenteerimisele vabanevad ka teised tee maitse jaoks tähtsad ained, mis osalt lahustuvad ainult väga kuumas vees. Enne fermenteerimist on tee närbutatud ja peale fermenteerimist kuivatatud ning sorteeritud.

Rukkilille õisi lisatakse teele selleks, et tee välimus ilusamaks muuta, vahel aga ka selleks, et soodusada uriini- või sapieritust. Rukkilill on reumarohi, parandab ka silmapõletikku.

Earl Grey on tugeva klassikalise maitsega must aroomitee. Teelehti on maitsestatud bergamotiõliga.Teed iseloomustab rikkalik maitsebukett ja tsitrusearoom. Suitsune tee, magususe vihjega selles, serveeritakse lisanditeta. Bergamot on väike hapu kuldkollase koorega tsitrusvili. Sarnaneb sidruniga, kuid on pirnikujuline.Viljaliha on roheline ning liiga hapu ja kibe, et seda süüa.Viljakoortest pressitud mee värvi, roheline või kollakasroheline õli on nõrgalt vürtsika, sidrunit ja lavendlit meenutava lõhnaga.

Sunleaf  originaal teed on innovatiivne kombinatsioon parimatest päikese käes valminud ja küpsenud viljadest, ürtidest ja värskelt käsitsi korjatud teest. Kõik teed sisaldavad ainult naturaalseid viljade tükikesi, ürte ja lisandeid . Iga püramiidist teepakk on pakendatud eraldi väikesesse teekarpi, kuhu peale tarvitamist on mugav kasutatud teepakk panna.

Kastis 6 karpi ( 15 x 1,8g )

www.sunleaf.nl

www.hot-drinks.eu

www.fair-grounds.org