Kategooriad

Transport

Uudiskiri

Bradley's piraminis FT Green Tea Lemon N.55 2g

Sidrunimaitseline roheline tee 

Koostisosad : roheline tee, sidruni koor, sidrunhein, naturaalne sidruni lõhna -ja maitseaine, sidrunipuu leht

Toodetud : Sri Lankas

Rohkem infot

198 toodet laos

0,32 €

Peamiselt Hiinas ja Jaapanis kasvav roheline tee sisaldab endas palju enargiat. Lisades teele veidi sidrunit ja sidrunheina saame tõeliselt hea janukustutaja, mis on üllatavalt värske ja maheda maitsega.

Roheline tee on fermenteerimata tee, mille valmistamisel on teelehekesed närvutatud, aurutatud, rullitud ja kuivatatud. Lehekeste roheline värv on püsiv. Teel on eripärane, värske ja veidi suitsune lõhn ning pisut “rohune” maitse. Tõmmis on rohekas, kollase alatooniga. Teejoogi valmistamiseks kuumutada vesi keemiseni ja lasta siis jahtuda 70– - 80 kraadini. Tassi vee kohta võtta üks teepakk ( 2g ) . Soovituslik tõmbeaeg varieerub rohelise tee puhul kahe kuni kolme minuti vahel. Pikem tõmbeaeg muudab tee selles sisalduvate tanniinide tõttu kibedaks. Roheline tee on tervislik, toniseeriv , ainevahetust ergutav, milles– leiduv  teiin ehk kofeiin toimib kesknärvisüsteemi ergutavalt, aitab kontsentreeruda ja väsimusega võidelda. Rohelises tees leiduvad võimsad antioksüdandid e.katehhiinid e. tee flavonoidid. Rohelisel teel on vähivastased ja südant kaitsvad omadused. Külma ilmaga aitab kuum tee hoida keha mõnusalt soojana, palava ilmaga aga jahutab soe roheline tee efektiivselt, sest intensiivistab higistamist. Roheline tee sisaldab B1, B2, B6 ja C-vitamiine.Iga püramiid teepakk on pakendatud eraldi teekarbikesse.

Sidrunhein lisab teele oivalise lõhna ja mahedalt hapuka maitse, mis on hea nii kuumalt kui külmalt. Kuivatatud ürt säilitab aromaatsuse mitu aastat. Sidrunheinatee sisaldab tervislikke antioksüdante ja vähendab depressiivsust, mis mõjub soodsalt maole ja soolestikule. Sidrunhein võib mõjuda ka antidepressandina.

Sidrun sisaldab rikkalikult C-vitamiini, mis tugevdab immuunsüsteemi ja toimib antioksüdandina.

Pakendis 30 teepakki