Kategooriad

Transport

Uudiskiri

Moroccan Mint Tea 20 x 2 g

Piparmündi segutee

Koostis : piparmünt 35%, kaneel, lagrits, sidrunhein, majoraan, hiina roos (hibiscus)

Toodetud : Sri Lankas

Rohkem infot

39 toodet laos

1,39 €

Piparmünt on rahustav ja aitab korrastada kõhtu

Kaneel on maailma vanim maitseaine ja efektiivne antiseptik. Tõhus vahend kaalu langetamisel. Hoiab kontrolli all veresuhkrut ja suurendab kudede insuliinitundlikkust. Aitab väsimuse, samuti külmetuse korral. Ravib kroonilist köha ja puhastab hingamisteid.

Lagrits sisaldab rauda ja kaltsiumi.On kasulik seedimisele ja ainevahetusele. Must värvus on saadud lagritsajuurte keetmisel.

Sidrunhein lisab teele oivalise lõhna ja mahedalt hapuka maitse, mis on hea nii kuumalt kui külmalt. Kuivatatud ürt säilitab aromaatsuse mitu aastat. Sidrunheinatee sisaldab tervislikke antioksüdante ja vähendab depressiivsust, mis mõjub soodsalt maole ja soolestikule. Sidrunhein võib mõjuda ka antidepressandina.

Majoraan on tugeva maitsega ürt, mil lisab teele mõnusat maitseerksust

Hibiscus sisaldab palju C-vitamiini. Hibiskitee tugevdab kapillaare, aitab langetada vererõhku, alandab kolesterooli taset ja on antibakteriaalse toimega, mõjutab soodsalt maksa ja kõhunäärme talitust, omab allergiavastast toimet, kaitseb alkoholi toksilise mõju eest, mõjub soodsalt närvisüsteemile. Kibuvitsa marjad sisaldavad palju C-vitamiini ja karotiini.

Iga teepakike on pakendatud eraldi paberümbrikusse

http://www.tea-of-life.eu

www.info.fairtrade.net

www.hot-drinks.eu