Valige Teile sobilik kauba kättetoimetamise viis (Smart Post, Post 24) ning täitke kõik vajalikud väljad. Kontrollige kontaktandmete õigsust vältimaks arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Tellimuse kättesaamise kinnitamiseks saadab KUUMADJOOGID Teile vastavasisulise e-kirja. Tellimus toimetatakse kliendini SmartPosti või Post24 vahendusel tavaliselt 2-4 tööpäeva jooksul peale makse laekumist KUUMADJOOGID arvelduskontole. Tarne  hinnaarvestus toimub automaatselt ja seda kuvatakse paralleelselt tellimuse ajal KLIENDILE ning tarne maksumuse lõpphind tuuakse eraldi arve peal välja.


Juhul kui klient valib kättetoimetamiseks Eesti Posti kulleri ( hind alates 4,45 EUR ), tarnitakse kaup kliendini tellimuse vormistamisel kliendi poolt märgitud aadressile. Kauba üleandmise täpne aeg lepitakse kokku eelnevalt telefoni või e-posti teel. Kaup toimetatakse kohale E - L ajavahemikul kl 10-20. KLIENT vastutab, et on esitanud kauba tellimisel korrektsed isikuandmed, aadressi ja kontakttelefoni. KUUMADJOOGID ja kullerfirma ei vastuta kauba kohaletoimetamisel tekkinud viivituse ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. KUUMADJOOGID ja kuller vastutavad, et kaup jõuab kohale tervena, omab kaubanduslikku väljanägemist ja vastab KUUMADJOOGID e poes olevale.


Juhul kui klient on valinud kättetoimetamiseks SmartPosti ( hind alates 2,69€ ) või Post24  ( hind alates 2,76€ )pakiautomaadi, tarnitakse kaup kliendini tellimuse vormistamisel kliendi poolt valitud SmartPosti või Post24 pakiautomaati. Kauba kohalejõudmise kohta saabub info kliendi telefonile SMS-ina või e mailile teatena koos paki väljastuskoodiga. Kui klient ei lähe pakile valitud pakiautomaati SmartPosti või Post24 poolt seatud ajavahemiku jooksul järgi, siis kannab klient kõik sellest tulenevad paki tagastamisega või pikemaajalise hoiustamisega seotud ning muud tekkida võivad kulud.

Juhul, kui klient valib kauba kohaletoimetamise menüüst – Tulen ise järele, siis kokkuleppel KLIENDIGA toimetab KUUMADJOOGID tellimuse Paides asuvasse kauplusesse "Ökotreff" Paide Maksimarketis, Ringtee 2 ( kauplus avatud T-R 10-18 L 10-15 P, E suletud ) või on võimalik ka kauba tasuta transpordi kätte saamise kohta kokku leppida Paide piires telefoni teel  50 45 592 . KUUMADJOOGID informeerib  KLIENTI  telefoni või e-posti teel hetkel, kui tema poolt tellitud kaubad on valmis üleandmiseks. Vastav info edastatakse KLIENDILE hiljemalt 2 - 4 tööpäeva jooksul raha laekumisest KUUMADJOOGID arveldusarvele.
Tellitud kaupade üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud KLIENDILE isikut tõendava dokumendi esitamisel. Kolmandatele isikutele kauba üleandmine toimub ainult kokkuleppel KLIENDIGA.