KUUMADJOOGID  e –poe kasutusleping

Cajun OÜ , (edaspidi MÜÜJA) ja klient, kes vormistab KUUMADJOOGID e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele vastavalt oma isikuandmed (edaspidi KLIENT ) , sõlmisid käesoleva KUUMADJOOGID e -poe kasutuslepingu (edaspidi kasutusleping).

1.KUUMADJOOGID e - pood

1.1 KUUMADJOOGID  e-pood on MÜÜJA poolt loodud internetipood, mille vahendusel toimub toodete müük KLIENDILE
1.2 KUUMADJOOGID on MÜÜJA poolt registreeritud kaubamärk.

2. KASUTUSLEPINGU ÜLDSÄTTED

2.1. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu seadustest ja muudest õigusaktidest ning KUUMADJOOGID e -poe kasutuslepingus kokkulepitust.
2.2. MÜÜJAL on õigus mistahes ajal teha KUUMADJOOGID e-poe poolt pakutavasse toode valikutesse muudatusi.
2.3.MÜÜJAL  on õigus ühepoolselt muuta kasutajalepingu tingimusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest elektronposti teel kirjalikult KLIENDILE.

3.KONTO LOOMINE

3.1.Tellimislehel on võimalik teha linnuke kasti “LOO KONTO”. KLIENDIL tuleb valida endale meelepärane salasõna ja konto ongi loodud. KLIENT saab oma e mailile sellekohase kinnituse.
4.KLIENDI PRIVAATSUS
4.1.KUUMADJOOGID e pood ei avalda KLIENDI isikuandmeid kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks. Andmete töötlemisel lähtutakse Isikuandmete kaitse seadusest ja muudest õigusaktidest. Andmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, va juhul kui seda näeb ette kehtiv seadusandlus. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist KUUMADJOOGID e poe andmebaasist.

5.TELLIMINE ,TELLIMUSE TÜHISTAMINE ja TRANSPORT

5.1. Leidke ekraanil vasakul asuvast  tootekategooriast sobiv toode ning klikkige sellel. Avaneb alamkategooria ning Te näete kõiki alamkategooria tooteid. Leidke endale sobiv toode ja klikkides tootel avanevad kogu selle tootegrupi tooted. Edasi valige Teid huvitav konkreetne toode  ja klikkides tootel kuvatakse Teile toode koos lisainformatsiooniga. Kui soovite osta, siis klikkige  ”LISA OSTUKORVI”. Teie poolt valitud tooted lisanduvad automaatselt ostukorvi .Valituid tooteid on võimalik näha kui vajutate nuppu “VAATA”, mis asub üleval paremal nurgas. Ostukorvis on võimalik valitud toodete koguseid muuta või kustutada. Sobiva toote leidmiseks võite kasutada ka ülemisel paneelil olevat Otsi lahtrit. Kirjutage sinna märksõna või tootenimi ning vajutage nupule "OTSIN". Seejärel kuvatakse Teile tooted, mis võiksid Teie otsingukriteeriumile vastata. Samamoodi võite välja valida ka teised tooted, mida soovite osta. Oma ostukorvi sisu saate vaadata klikkides ülal paremal olevale ostukorvi väljale. Sealsamas on pidevalt näha ka Teie ostukorvi maksumus.
5.2.Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage nuppu "TELLIMINE".
5.3.Valige Teile sobilik kauba kättetoimetamise viis (Smart Post, Post 24 (Omniva), DPD),  ning täitke kõik vajalikud väljad. Kontrollige kontaktandmete õigsust vältimaks arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Tellimuse kättesaamise kinnitamiseks saadab KUUMADJOOGID Teile vastavasisulise e-kirja. Tellimus toimetatakse kliendini SmartPosti ,Post24 või DPD vahendusel tavaliselt 2-4 tööpäeva jooksul peale makse laekumist KUUMADJOOGID arvelduskontole. Tarne  hinnaarvestus toimub automaatselt ja seda kuvatakse paralleelselt tellimuse ajal KLIENDILE ning tarne maksumuse lõpphind tuuakse eraldi arve peal välja.
5.3.1.Juhul kui klient valib kättetoimetamiseks Eesti Posti kulleri, tarnitakse kaup kliendini tellimuse vormistamisel kliendi poolt märgitud aadressile. Kauba üleandmise täpne aeg lepitakse kokku eelnevalt telefoni või e-posti teel. Kaup toimetatakse kohale E - L ajavahemikul kl 10-20. KLIENT vastutab, et on esitanud kauba tellimisel korrektsed isikuandmed, aadressi ja kontakttelefoni. KUUMADJOOGID ja kullerfirma ei vastuta kauba kohaletoimetamisel tekkinud viivituse ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. KUUMADJOOGID ja kuller vastutavad, et kaup jõuab kohale tervena, omab kaubanduslikku väljanägemist ja vastab KUUMADJOOGID e poes olevale.
5.3.2.Juhul kui klient on valinud kättetoimetamiseks SmartPosti (Itella), Post24(Omniva) või DPD pakiautomaadi, tarnitakse kaup kliendini tellimuse vormistamisel kliendi poolt valitud SmartPosti (Itella) ,Post24(Omniva) või DPD pakiautomaati. Kauba kohalejõudmise kohta saabub info kliendi telefonile SMS-ina või e mailile teatena koos paki väljastuskoodiga. Kui klient ei lähe pakile valitud pakiautomaati SmartPosti(Itella),Post24 (Omniva) või DPD poolt seatud ajavahemiku jooksul järgi, siis kannab klient kõik sellest tulenevad paki tagastamisega või pikemaajalise hoiustamisega seotud ning muud tekkida võivad kulud.
5.3.3. Juhul, kui klient valib kauba kohaletoimetamise menüüst – Tulen ise järele, siis kokkuleppel KLIENDIGA toimub kauba üle andmine kokku lepitud kohas. KUUMADJOOGID informeerib  KLIENTI  telefoni või e-posti teel hetkel, kui tema poolt tellitud kaubad on valmis üleandmiseks. Vastav info edastatakse KLIENDILE hiljemalt 2 - 4 tööpäeva jooksul raha laekumisest KUUMADJOOGID arveldusarvele.
Tellitud kaupade üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud KLIENDILE isikut tõendava dokumendi esitamisel. Kolmandatele isikutele kauba üleandmine toimub ainult kokkuleppel KLIENDIGA.
5.4.Valige Teile sobilik maksmise viis (ülekandega või pangalingi kaudu). Ülekandega tasumisel broneeritakse Teie poolt valitud kaup 24 tunniks. Kui selle aja jooksul pole raha KUUMADJOOGID kontole laekunud, tühistatakse Teie tellimus ning Teile saadetakse vastavasisuline e-kiri. NB ! Pangalingiga makstes vajutage peale makse sooritamist nuppu “TAGASI KAUPMEHE JUURDE“.
5.5. Vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele on kauba kvaliteediga mitte rahul olles Teil õigus KUUMADJOOGID e poest tellitud kaubad 14 päeva jooksul vahetada või tagastada. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ja kasutamata. Kui toode siiski tagastatakse, siis kannab tagastuskulu KLIENT. Kui kaup on vale või defektiga, siis tuleb sellest teavitada koheselt kauba kättesaamisel KUUMADJOOGID e poodi e-posti aadressil  Vale või defektiga kauba väljavahetamisel või tagastamisel kannab kauba tagasisaatmise kulud KUUMADJOOGID.Kui te olete otsustanud kauba tagastada, teatage meile otsusest aadressil ……ning me tagastame teile kauba maksumuse va. transpordikulud  peale kauba kättesaamist. Juhul kui peale KLIENDI poolt tellitud kauba tagastamist ilmneb, et toode ei vasta KUUMADJOOGID e -poe kasutuslepingu  punkti 5.5 toodud tingimustele, siis raha KLIENDILE ei tagastata ning tagastatud toode jääb KUUMADJOOGID e poe juurde hoiule. Hoiustamise või KLIENDILE  toote tagastamisega seotud kulud katab KLIENT.

6. TOOTED JA HINNAD

6.1.KUUMADJOOGID e - poes pakutavate toodete laoseisu on KLIENDIL alati võimalik jälgida toote tellimuse lahtrist.
6.2 Juhul, kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab KUUMADJOOGID  e-poe töötaja KLIENDIGA ühendust ning pakub uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või  vastavalt KLIENDI kirjalikule soovile, makstud raha tagastamise. KLIENDILE tagastatakse raha koheselt, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
6.3. Kõik KUUMADJOOGID  e poes olevad tootepildid on illustratiivse tähendusega ning  E-toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.
6.4 KUUMADJOOGID e-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele isikutele kui juriidilistele isikutele.                                  6.5.KLIENT valib välja soovitud tooted ning kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (ees – ja perekonnanimi, kontakttelefon, e -posti aadress, kättetoimetamise aadress, postiindeks) ning tasub toodete eest internetipanga pangalingi või panga ülekande vahendusel 6.6.Kõik KUUMADJOOGID e-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
6.3.KUUMADJOOGID e poel on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale KLIENDI poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub KUUMADJOOGID tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega.

7. ÜLDISED TINGIMUSED

7.1. KLIENT kohustub kasutama KUUMADJOOGID e-poe teenust ainult vastavalt seadusele ja headele tavadele tuginedes.
7.2.KUUMADJOOGID jätab endale õiguse muuta kasutustingimusi ühepoolselt sellest etteteatamata. Kasutustingimused kehtivad jõustunud tellimuse tegemise hetke redaktsioonis. Järgnevate tellimuste osas kehtib alati tellimuse tegemise hetkel jõus olev kasutustingimuste redaktsioon. Erandina jõustuvad koheselt seadustes tehtavad muudatused, välja arvatud juhul, kui seaduses on sätestatud teisiti.
8. KUUMADJOOGID e poe kasutuslepingust tulenevad erimeelsused KLIENDI  ja KUUMADJOOGID vahel lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele sedustele. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse erimeelsus Järva Maakohtus.

Kasutuslepingus toodud tingimustega tutvumine on Teenuse kasutajale kohustuslik.