Kohviuba Bontadi Special Reserve New Guinea Papua AA Gourmet 200g

kohvioad 200g

Koostis : New Guinea Papua 100% Arabica

Toodetud : Itaalias

Rohkem infot

10 toodet laos

5,40 €

Eksklusiivselt pakitud New Guinea Papua Arabica kohvioad. Intensiivse maitse, veidi magusa, kuid meeldiva ja kauakestva järelmaitsega. Kohvioad on korjatud üle 2000m kõrguselt merepinnast mägedest. Aeglase röstimise tulemusel on kohvioas ja kohvitassis tunda eriliselt eksklusiivsete taimede aroomi ja maitset, mis on kantud edasi mägede taimedest.

BONTADI - Itaalia vanim kohviröstija, kus pere traditsioonid on pärit aastast 1790.a, kui Carlo Bontadi alustas toore       ( rohelise) kohvi ubadega kauplemist.

1890. Oddone Bontadi alustas käsitööna kohviubade röstimisega, kus päevane kogus ulatus 5 kiloni ühe röstimis sessiooni käigus.

1930. Leo Bontadi võttis kasutusele elektrilised sedmed kohvioa röstimisel, kus päevane kogus ulatus juba 30 kiloni 

1954. Remo Bontadi võttis üle firma juhtimise ja täiendas ettevõttet tolle ajal modernsete sedmetega, saavutamaks päevaseks tootmismahuks 500 kg röstitud kohvi tunnis. Remo Bontadi pani aluse Itaalia parima kvaliteediga kohviubade rästimisele, kus kasutatakse toorainena ainult parimaid kohvioa sorte üle maailma, saavutades selle, mida kliendid - kohvisõbrad teavad ja ootavad  - see on tippkvaliteedi kohvi , kus on tagatud aroomi  ja maitsetasakaalu parimad omadused.

Aroom : *********

Happesus : *********

Täidlus : ********

Kreemisus : ********

Kangus : *********